  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H25-W22
  • Zoro # G113504201
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H25-W22
Width
22 in
Height
25 in
Mesh Size
22 in x 25 in
Frame Thickness
0.3125 in