  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H27-W22
  • Zoro # G213605365
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H27-W22
Width
22 in
Height
27 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
22 in x 27 in