  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H30-W22
  • Zoro # G713578664
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H30-W22
Width
22 in
Height
30 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
22 in x 30 in