  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H36-W22
  • Zoro # G413571187
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H36-W22
Width
22 in
Height
36 in
Mesh Size
22 in x 36 in
Frame Thickness
0.3125 in