  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H41-W22
  • Zoro # G013741560
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H41-W22
Width
22 in
Height
41 in
Frame Thickness
1.25 in