  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H51-W22
  • Zoro # G713622701
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H51-W22
Width
22 in
Height
51 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
22 in x 51 in