  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H53-W22
  • Zoro # G813512780
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H53-W22
Width
22 in
Height
53 in
Mesh Size
22 in x 53 in
Frame Thickness
0.3125 in