  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H57-W22
  • Zoro # G313581651
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
22 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H57-W22
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
22 in
Height
57 in
Mesh Size
22 in x 57 in
Frame Thickness
0.3125 in