  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H59-W22
  • Zoro # G113508094
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H59-W22
Width
22 in
Height
59 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
22 in x 59 in