  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H65-W22
  • Zoro # G413572078
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H65-W22
Width
22 in
Height
65 in
Mesh Size
22 in x 65 in
Frame Thickness
0.3125 in