  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H69-W22
  • Zoro # G113583503
/ea
See details
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H69-W22
Width
22 in
Height
69 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
22 in x 69 in