  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H70-W22
  • Zoro # G313617435
/ea
See details
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H70-W22
Width
22 in
Height
70 in
Mesh Size
22 in x 70 in
Frame Thickness
0.3125 in