  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H71-W22
  • Zoro # G613618620
/ea
See details
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H71-W22
Width
22 in
Height
71 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
22 in x 71 in