  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H76-W22
  • Zoro # G613579402
/ea
Key Features
Width
22 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H76-W22
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
22 in
Height
76 in
Mesh Size
22 in x 76 in
Frame Thickness
0.3125 in