  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H80-W22
  • Zoro # G313577449
Width
22 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H80-W22
Width
22 in
Height
80 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
22 in x 80 in