  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H80-W22
  • Zoro # G513615026
/ea
See details
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H80-W22
Width
22 in
Height
80 in
Mesh Size
22 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in