  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H13-W23
  • Zoro # G113570602
Width
23 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H13-W23
Width
23 in
Height
13 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
23 in x 13 in