  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H14-W23
  • Zoro # G813590238
Width
23 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H14-W23
Width
23 in
Height
14 in
Mesh Size
23 in x 14 in
Frame Thickness
0.3125 in