  • Mfr # DH2-L48-MSUV-L00-H15-W23
  • Zoro # G714295744
Width
23 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DH2-L48-MSUV-L00-H15-W23
Width
23 in
Height
15 in
Mesh Size
23 in x 15 in
Frame Thickness
0.3125 in