  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H16-W23
  • Zoro # G113505482
Width
23 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H16-W23
Width
23 in
Height
16 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
23 in x 16 in