  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H18-W23
  • Zoro # G113615464
Width
23 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H18-W23
Width
23 in
Height
18 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
23 in x 18 in