  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H18-W23
  • Zoro # G613608928
/ea
Key Features
Width
23 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H18-W23
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
23 in
Height
18 in
Mesh Size
23 in x 18 in
Frame Thickness
0.3125 in