  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H46-W23
  • Zoro # G113574020
Width
23 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H46-W23
Width
23 in
Height
46 in
Mesh Size
23 in x 46 in
Frame Thickness
0.3125 in