  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H54-W23
  • Zoro # G313587455
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H54-W23
Width
23 in
Height
54 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
23 in x 54 in