  • Mfr # DH2-L48-MSBV-L00-H57-W23
  • Zoro # G114296068
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23 in
Height
57 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DH2-L48-MSBV-L00-H57-W23
Width
23 in
Height
57 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
23 in x 57 in