  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H60-W23
  • Zoro # G813619342
/ea
See details
Key Features
Width
23 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H60-W23
Width
23 in
Height
60 in
Mesh Size
23 in x 60 in
Frame Thickness
0.3125 in