  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H71-W23
  • Zoro # G213579963
Width
23 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H71-W23
Width
23 in
Height
71 in
Mesh Size
23 in x 71 in
Frame Thickness
0.3125 in