  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H76-W23
  • Zoro # G813595912
Width
23 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H76-W23
Width
23 in
Height
76 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
23 in x 76 in