  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H10-W24
  • Zoro # G413619681
Width
24 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H10-W24
Width
24 in
Height
10 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
24 in x 10 in