  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H20-W24
  • Zoro # G313601854
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H20-W24
Width
24 in
Height
20 in
Mesh Size
24 in x 20 in
Frame Thickness
0.3125 in