  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H26-W24
  • Zoro # G313580739
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H26-W24
Width
24 in
Height
26 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
24 in x 26 in