  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H36-W24
  • Zoro # G713573324
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H36-W24
Width
24 in
Height
36 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
24 in x 36 in