  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H41-W24
  • Zoro # G713567972
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H41-W24
Width
24 in
Height
41 in
Mesh Size
24 in x 41 in
Frame Thickness
0.3125 in