  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H42-W24
  • Zoro # G313512013
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H42-W24
Width
24 in
Height
42 in
Mesh Size
24 in x 42 in
Frame Thickness
0.3125 in