  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H44-W24
  • Zoro # G313578392
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H44-W24
Width
24 in
Height
44 in
Mesh Size
24 in x 44 in
Frame Thickness
0.3125 in