  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H45-W24
  • Zoro # G013748767
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H45-W24
Width
24 in
Height
45 in
Frame Thickness
1.25 in