  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H62-W24
  • Zoro # G913511324
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H62-W24
Width
24 in
Height
62 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
24 in x 62 in