  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H62-W24
  • Zoro # G113587075
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H62-W24
Width
24 in
Height
62 in
Mesh Size
24 in x 62 in
Frame Thickness
0.3125 in