  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H63-W24
  • Zoro # G613621941
/ea
See details
Key Features
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H63-W24
Width
24 in
Height
63 in
Mesh Size
24 in x 63 in
Frame Thickness
0.3125 in