  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H67-W24
  • Zoro # G613588077
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H67-W24
Width
24 in
Height
67 in
Mesh Size
24 in x 67 in
Frame Thickness
0.3125 in