  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H74-W24
  • Zoro # G413748831
Width
24 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H74-W24
Width
24 in
Height
74 in
Frame Thickness
1.25 in