  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H10-W25
  • Zoro # G413604939
/ea
Key Features
Width
25 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H10-W25
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
25 in
Height
10 in
Mesh Size
25 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in