  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H14-W25
  • Zoro # G213590258
Width
25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H14-W25
Width
25 in
Height
14 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
25 in x 14 in