  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H18-W25
  • Zoro # G913608987
Width
25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H18-W25
Width
25 in
Height
18 in
Mesh Size
25 in x 18 in
Frame Thickness
0.3125 in