  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H18-W25
  • Zoro # G213747331
/ea
Key Features
Width
25 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
UltraVue
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H18-W25
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
25 in
Height
18 in
Frame Thickness
1.25 in