  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H33-W25
  • Zoro # G313602967
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H33-W25
Width
25 in
Height
33 in
Mesh Size
25 in x 33 in
Frame Thickness
0.3125 in