  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H37-W25
  • Zoro # G113742009
Width
25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H37-W25
Width
25 in
Height
37 in
Frame Thickness
1.25 in