  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H44-W25
  • Zoro # G413502594
Width
25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H44-W25
Width
25 in
Height
44 in
Mesh Size
25 in x 44 in
Frame Thickness
0.3125 in