  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H59-W25
  • Zoro # G413576946
Width
25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H59-W25
Width
25 in
Height
59 in
Mesh Size
25 in x 59 in
Frame Thickness
0.3125 in