  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H77-W25
  • Zoro # G513623304
Width
25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H77-W25
Width
25 in
Height
77 in
Mesh Size
25 in x 77 in
Frame Thickness
0.3125 in